_________________________________________________________________________________

 

25.11.2019

ASTROLOGICKO-KARETNÍ HOROSKOP DAGMAR KLUDSKÉ

 

ROK KRYSY 2020

 

Nový cyklus zvěrokruhu - Rok Krysy (Myši) začíná 26. 1. 2020, a měl by být rokem hojnosti a štědrosti. Planeta JUPITER přináší štěstí, rozmach, energii, odhalí nové perspektivy, pracovní možnosti, znásobuje dobrodružství, cestovatelské touhy, dodá vám kuráž a dostatečnou sebedůvěru. Zvyšuje schopnost jednat, přitahuje zajímavé příležitosti a investice. Otevírá nové stránky života. Změny lze očekávat na všech úrovních v druhé polovině roku. V partnerství, rodině i politice. Opoziční SATURN planeta moudrosti celý rok bude důsledně poukazovat na nedostatky, vrhá světlo na ekonomiku, sociální oblast, zdravotnictví, školství, ekologii a zdraví životní styl. MERKUR posílí verbální a tvůrčí schopnosti, pozitivní aktivitu, různé kurzy, studium, zvýšení kvalifikace, kariérní postup, nabídky ze zahraničí a v důsledku toho lze očekávat zlepšení finanční situace. MARS planeta energie a bojovnosti jako přirozená autorita rozehraje nesváry v mnohých vztazích i na politické scéně, bude důsledněji poukazovat na nedostatky a zároveň hledat pozitivní východiska. Mars rovněž zesiluje přírodní katastrofy, nekontrolovatelné výbuchy hněvu a agresivitu, neboť se těžko smiřuje s prohrami. PLUTO přináší nová poznání o podstatě a smyslu života a mohlo by dojít i na urovnání dávných sporů v profesním i osobním životě. URAN a ČERNÁ LUNA zesiluje duchovno, esoteriku, odhalí zákoutí duše i srdce, má velký vliv na naši psychiku a nemoci. Může nás ovlivňovat v dobrém, nebo ve zlém. Je dobré se připravit na různé zkoušky a neodvádět pozornost od povinností. Útěk z reality nám nepomůže, je třeba se naučit dělat kompromisy, zbavit se zbytečné náročnosti a zvládat resty z minulosti. NEPTUN ovládá múzy, fantazii, intuici, přináší velmi inspirativní období pro umělecky založené osoby a bohaté kulturní zážitky. VENUŠE znásobňuje projevy touhy, vášně, citovou lačnost, postoje k lásce a sexualitě. Rok Krysy bude zkoušet, na kolik jsou vaše city stálé. V druhé polovině roku nejsou vyloučena milostná dobrodružství a výrazně mohou změnit váš rodinný život. Na jaře a v létě se zvyšuje šance na perspektivní seznámení opuštěným duším a můžete zažívat neskutečné štěstí. Je dobré ale i počítat se zkouškami trpělivosti a lekcemi z různých stran a naučit se zdolat i množství nepříjemných věcí, jejichž řešení jste se dlouho vyhýbali. Závěr roku vše projasní díky pozitivnímu vlivu Jupitera, neboť má působivou schopnost obnovy, prohloubí vaši citlivost, vnímavost, ale i ochotu ke změnám i vnitřní transformaci, která vás povede k správným rozhodnutím. - Přeji vám úspěšný a láskyplný rok 2020.

CO PLANETY, HVĚZDY A KARTY VĚSTÍ PRO ROK 2020

----------------------------

 

BERAN: 21. 3. – 20. 4. Co vás čeká:
1.polovina: Aktivita, organizační schopnosti, nové impulsy, prosazení sebe či svého produktu, vstřícnost i impulzivita, kombinace vynalézavosti a důvtipu, spekulace, riskantní investice, sportovní aktivity. Pozor na rychlou jízdu! 2. polovina: Agilnost, využití informací, nových technologií, tvrdošíjnost, postup v kariéře, společenský život, nové i staronové lásky, řešení vztahů, cestování, modernizace domácnosti, humor i vážné střety. Snažte se o rozvahu!
V roce Krysy budete mít dostatek energie, ale zřejmě se občas nevyhnete prudší výměně názorů, která vám klidu na duši nepřidá. Naskytnou se i okolnosti, jež prověří vaši připravenost a organizační schopnosti. Soutěživost, kterou v pracovním kolektivu pocítíte, neberte na lehkou váhu. Vyskytnou se jisté situace, které vám trochu zkříží plány. Po dobrodružném létu a komplikovaných vztazích přehodnotíte své postoje k lásce, sexualitě a domovu. Odvaha, píle, finance se stanou silnou motivací. Podzim a zima bude časem tvrdé práce. Na konci roku plodné období změn vám přinese uspokojení a vnitřní harmonii.
Láska a partnerství:
Jestliže vás něco na konci roku trápilo, nebo jste si něco vyčítali, můžete očekávat pozitivní změny, ale budete muset i něco obětovat, nemyslet jen na sebe. Co se lásky týče, vaše city budou intenzivní na jaře a létě, budete si tak trochu pohrávat se vším, co vám přijde do cesty. Vrhání se střemhlav do života, flirt, vzrušení nebude výjimkou, do mnoha záležitostí se můžete dostat i proti své vůli. Problémy spočívají v tom, že toho chcete příliš mnoho a rychle. S přicházejícím podzim se uklidníte, naleznete vnitřní sílu jít do sebe. Na konci roku ve všech rovinách života před vámi vyvstane otázka zítřka.
Práce a finance:
Vaší výhodou je, že umíte využít každé příležitosti, která se před vámi otevře. Po materiální stránce byste neměli strádat, zřejmě dospějete k názoru, že jste investovali do správné věci. Z druhé strany vás čekají větší finanční výdaje, dosyta si budete vychutnávat všech slastí léta. Na podzim vystřízlivíte, přehodnotíte svůj dosavadní styl života a pochopíte, kde je vaše místo. Čeká vás náročné období a vysvětlování různých polopravd ve vztazích i v práci. S vervou se pustíte do nějakých rizikovějších projektů, které budou slibovat mnohé, avšak nebudou jisté. Na konci roku příjmy a výdaje budou vyrovnané.
Úspěšný den: úterý, pátek. Úspěšný měsíc: duben, srpen. Složitý měsíc: leden, listopad. Silná stránka: energie. Slabá stránka: prudkost
Zdraví:
I když jste přesvědčení, že můžete skály lámat, nepřehánějte své pracovní nasazení. Proberte své úkoly a zohledněte priority. S určitými situacemi se na začátku roku budete vyrovnávat hůře, pocítíte tlaky a intriky okolí. Na vašem zdraví se mohou podepsat stres, nervozita, zvýšený krevní tlak, poruchy zraku, potíže se zažíváním, bolesti páteře i nebezpečí poranění a úrazů. Buďte proto opatrní při náročné fyzické práci, ve sportu i na cestách! Dostatečně odpočívejte a dodržujte životosprávu.
----------------

 

BÝK: 21. 4. – 20. 5. Co vás čeká:
1.polovina: Preferování vlastních cílů, zesílená vnímavost a vášnivá zanícenost, podnikání, využívání kontaktů, zúročíte vše, co půjde. Pozor na tendenci hnát určité záležitosti do krajnosti. Na druhé straně konzervatismus, touha po rodině a bezpečí. 2. polovina: Přináší vzruch, napětí, prudké vášně, vztahové komplikace, oblibu společenského života, cestování do zámoří, prodej či koupi nemovitostí. Dávejte si pozor, abyste v tom nadšení neztratili pevnou půdu pod nohama. Vše prověřujte!
Rok Krysy přináší řadu lákadel, vaše cíle a přání přibírají nové prvky. S příchodem jara a sílící energií Jupitera se rozhodnete pro nějakou zásadní změnu. Postupujte podle plánů, nedovolte, aby se vaše energie roztříštila. V létě si užijete různých akcí a milostných flirtů, čímž můžete zkomplikovat život sobě i svým blízkým. Prosazujete své zájmy, bavíte se, ale neměli byste zapomínat na svůj soukromí život, mohly by se přihlásit nějaké potíže. Zimní čas vás zklidní, zharmonizuje vaší duši i tělo, naplno se věnujete rodině a práci. Vánoce a konec roku by pak měly přinášet moudré reakce a veskrze pozitivní výsledky.
Láska a partnerství:
Planeta lásky Venuše podpoří vaše emoce, hovoří o narůstající vášni, zanícenosti, vzruchu, velké oblibě společenského života, holdování požitkům, alkoholu a ve vztazích to trochu zaskřípe. Na druhé straně hovoří o konzervatizmu, touze po domovském přístavu a bezpečí. Nezadaní mají velkou šanci na osudové seznámení, chce to jen sebrat odvahu, odbourat úzkost a bloky. Nic není nedosažitelné, ale netlačte na pilu, jinak se váš protějšek zalekne. Ve vztazích je kladen důraz na spolehlivost. Pokud vás něco štve, neduste to v sobě, ale o svých pocitech si otevřeně popovídejte a úspěch se dozajista dostaví.
Práce a finance:
V rámci financí se nestresujte se, možná budete mít na začátku roku hlouběji do kapsy, ale čas pracuje pro vás. Čeká vás příval nejrůznějších nabídek, v tomto ohledu patříte k těm šťastnějším lidem, kterým náhoda přihraje zajímavou pracovní příležitost, kde uplatníte své schopnosti a zvýší se i váš příjem. Nápadů a inspirací budete mít dost, hlavně nic neodkládejte na zítřek, hledejte konstruktivní řešení, zvolte dobrou taktiku, vítejte nové podněty. Připravte se na to, že rok Krysy si žádá jasné a rozhodné kroky. Pocit úspěšnosti zaznamenají ti jedinci, kteří se ubrání důsledkům některých zádrhelů, neztrácejí víru a naději.
Pozitivní den: úterý, čtvrtek. Úspěšný měsíc: květen, červenec. Složitý měsíc: únor, říjen. Silná stránka: vytrvalost. Slabá stránka: tvrdošíjnost.
Zdraví:
Vcelku byste se měli těšit dobrému zdraví, můžou vás sužovat bolesti krku, angíny, problémy s páteří, křečové žíly, zvýšený cholesterol a cukrovka. Určitě vám prospěje pohyb a lehčí strava s minimálním množstvím živočišných tuků. Hlídejte si kalorie a váhu! Při plném pracovním vytížení byste neměli zanedbávat pravidelné přestávky. K regeneraci organismu potřebujete mnohem víc spánku a odpočinku. Důležitý je sport, kontakt s přírodou, zahrádkaření, turistika i cyklistika.
----------------------------

 

BLÍŽENCI: 21. 5. – 20. 6. Co vás čeká:
1.polovina: Široký okruh zájmů, zesílená bystrost, rozmach, pokrok, spolupráce, potřeba individuálního vyjádření, důležité období pro vývoj i budoucí změny. Angažování se v mnoha oblastech, kariéra, výdělečné aktivity, komplikované vztahy. 2. polovina: Elektrizující atmosféra Jupitera zvýší vaše libido, spojení agilnosti a inteligence přináší úspěch ve vědě, ekonomii, politice, tisku, technických oborech i umění. Přehnaný respekt sám k sobě, noví přátelé i faleš, honba za kariérou a penězi.
Rok KRYSY přináší změny k lepšímu, přestože budete mít často těžkou hlavu, díky duševnímu rozpoložení: Jakým směrem se ubírat? Po celý rok budete mít roztoulané a neposedné nohy. Toužíte po kariéře a zároveň po svobodě a cestování, ale měli byste krotit svou přílišnou ctižádostivost, nevyhrocovat už tak dost riskantní situace, být opatrní ve svých úsudcích, jednání a prozíravě plánovat. Pokud se budete ovládat, vyhnete se ztrátám i následkům náhodných flirtů, problémy se vyřeší a vztahy se stabilizují. Konec roku nastartuje nečekaný obrat v osobním životě. Finančně si polepšíte, ale budou i větší výdaje.
Láska a partnerství:
Láska v roce Krysy bude pro mnohé Blížence inspirací a silným hnacím motorem. Hýříte energií, invencí, dostaví se úspěchy na citovém poli, ale musíte být ve střehu. Není všechno zlato, co se třpytí. Čas se pro vás stane dosti relativním pojmem, neboť budete mít tendenci často na něj zapomínat a snadno se někde zdržíte. Neměli byste však přeceňovat své síly, je třeba si udržovat střízlivý odhad svých možností, kam až můžete zajít. Aspekty ukazují znaky určité rozvernosti, nestálosti, vášnivý flirt a rychlé reakce. Pozor, aby krátká přitažlivost neznamenala zradu toho, koho skutečně milujete.

Práce a finance:
Rok Krysy zvyšuje efektivitu práce, pro vás se stane odrazovým můstkem na další cestě vpřed. Akce je klíčovým slovem! Je to dobrý rok, neboť vám poskytne spoustu nových nápadů, jak peníze vydělat. Vaše tvůrčí schopnosti fungují přímo ukázkově, máte-li nějaký tvůrčí projekt, pusťte se do něho! Žádné otálení, pozor na nedostatek taktu, vůči ostatním dokážete být velmi kritičtí, někdy mluvíte až příliš a ztrácíte kontrolu nad tím, co říkáte. Riskovat můžete, ale nesmíte ztrácet zdravý rozum. Na konci roku můžete být trochu zklamaní, že jste nedosáhli všeho, co jste chtěli, ale i tak budou vaše výsledky skvělé.
Úspěšný den: středa, čtvrtek. Úspěšný měsíc: červen, srpen. Složitý měsíc: leden, říjen. Silná stránka: přizpůsobivost. Slabá stránka: roztěkanost
Zdraví:
V roce Krysy by vám neměla chybět vitalita, přesto nebude od věci, když trochu uberete ze svých aktivit, často si naberete toho až příliš, konáte rychle, což vás může přivést k nehodám. Vyvarujte se všech duševních stresů, nočního ponocování, pohlídejte si jídelníček, vyhýbejte se tučným jídlům, alkoholu a kouření. Myslete na své zdraví dřív, než se samo začne ozývat. Nezapomínejte na preventivní lékařské kontroly, na sportovní aktivity i odpočinek. Sázejte na prověřené vztahy.
-------------------

RAK: 21. 6. – 22. 7. Co vás čeká:
1.polovina: Na začátku roku start nemusí být zrovna ideální. Zvyšuje emoce i ochotu ke změnám i vnitřní transformaci. Šanci mají ti, kteří vlastní obchodní a umělecké vlohy. Buďte ve střehu! Nové příležitosti mohou přijít náhle a nečekaně. 2. polovina: Prozkoumáte mnoho rozličných oblastí, stále něco hledáte, řešíte a zlepšujete. V osobním životě to bude jako na houpačce. Lásky přicházejí i odcházejí v březnu - září. Podzim zavdá příčinu k úvahám o změně postojů a životního stylu.
Rok Krysy je velmi proměnlivý, všechno je v pohybu, můžete prožívat chvíle radosti i obav o svou lásku, můžete mnohé získat i ztratit. Iluzi, že si můžete dovolit všechno, je prostě tabu. Ke svému štěstí potřebujete stabilitu a rodinné zázemí. Od jara do podzimu vás čekají rozmanité zážitky, hodně lásky a cestování. Sázejte na prověřené vztahy a utrácejte s rozumem. Pozor na siné emoce, žárlivost, nevýhodné půjčky, podvodníky! Z druhé strany planety se postarají o duševní růst, inspiraci, zrod a vývoj. Pokud budete mít jasnou představu a pevnou vůli, je dost možné, že na konci roku dosáhnete toho, co jste chtěli.
Láska a partnerství:
Raci, kteří jsou nezadaní nebo nespokojení se současným partnerem, mají jedinečnou šanci najít si někoho lepšího. Volba je na vás. Změna proběhne od jara do podzimu, u ostatních může dojít k výraznému vylepšení vztahu nebo k vyřešení partnerského „trojúhelníku“. Chcete zkrátka mít jasno, vědět, s čím můžete počítat. Toužíte po jistotách, harmonii a pohodě. Povzbudí vás věrní přátelé. O Vánocích by měla být vaše přání vyslyšena, co se vám zdálo citově vyprahlé, nabere opět novou energii, zúročí se věci, do nichž jste vložili upřímný cit a snahu. Nevylučuje se modernizace domova a přírůstek do rodiny.
Práce a finance: Tato oblast vašeho života vás může nutit k zamýšlení, kde je vaše místo, a zda byste se neměli přeorientovat jiným směrem. Nejvíce zasáhne ty Raky, jejichž práce je stereotypní a nového už nic nepřináší. Pokud se dostanete do takové situace, určitě se začněte rozhlížet a sondujte, kde byste se lépe uplatnili. Máte neuvěřitelnou intuici a schopnost získávat cenné body a výhody tam, kde se to jiným lidem nepodaří. Rok Krysy vám má co nabídnout, ale nesmíte přešlapovat na místě, to se týká všech aspektů života, emoční i materiální rovnováhy. Klíčová slova jsou: pozitivní mysl, odvaha a tvůrčí nápady!
Úspěšný den: čtvrtek, sobota. Úspěšný měsíc: březen, červenec. Složitý měsíc: únor, duben. Silná stránka: intuice. Slabá stránka: pesimismus
Zdraví:
V souvislosti se zdravím začátek roku nebudou nejlepší, jestliže jste včas nevsadili na prevenci. Přinejmenším vás čeká rýma a nachlazení. Nevylučují se psychosomatické problémy, alergie, střevní potíže, neboť se s určitými situacemi vyrovnáváte hůře než jiná znamení. Na vašem zdraví se může podepsat stres a snížená tělesná imunita. Otužujte se, cvičte, lehce se stravujte, pijte bylinné čaje a užívejte si přírody. Sázejte na kompromisy, hádky nestojí za to, abyste na ně mrhali svou energií.
---------------------

 

LEV: 23. 7. – 22. 8. Co vás čeká:
1.polovina: Přináší energii, dynamiku i trochu nervozity, smysl pro organizaci, dobré zprávy, nové projekty, reálné finanční přínosy, upevnění pracovní pozice, zásnuby, svatbu, křtiny. Přesně vycítíte co je prospěšné a co je jen pozlátko. 2.polovina: Přináší rozmach, bystrý úsudek, sebekontrolu, zájem o světové dění, stavbu domu či koupi bytu, vzrušující události, dokážete zaujmout fyzickou i duševní energií, zábavu, cestování. Více než slovy jednoznačně argumentujete činy.
Rok Krysy je živý, rušný, posiluje lásku i nové projekty, přináší nový rozvoj informační technologie a rozšíření okruhu vašeho působení. Je to úspěšný rok, v němž se vynaložená námaha vyplatí a bude také odměna, ale také vyčerpávající. Důkladně prověřujte všechny nabídky a smlouvy. Pozor na riskování! Důvtip vám sluší, ale bouřlivým diskuzím, bujarým večírkům, alkoholu a milostným svodům se vyhýbejte. V létě se intenzita vašeho erotického života zvýší a nemusí být bez následků. Na podzim pokud vám jde o jistoty a štěstí, budete muset o ně zabojovat. Jedni se radují, zatímco jiní můžou být zklamaní.
Láska a partnerství:
Láska je na dobré cestě. Pokud jste měli ještě před nedávnem nějaké nevyřízené účty, staré city ožijí a spokojenost v duši se dostaví, pokud se o to budete jen trochu snažit. Nezadaní Lvi od jara do léta rozhoďte sítě, všechny trumfy držíte v rukách, máte našlápnuto k úspěchu. Všechno je krásné, nové a poprvé. U déle trvajících párů se nevylučují křtiny a svatba, ale i krize a rozchody. Všechno závisí na vás, jakou cestou se vydáte. V průběhu roku lze očekávat nemoc starší osoby, problémy týkající se dětí, příbuzných, spory o majetek, dědictví. Pozor na emocionální výbuchy, je nezbytně nutné vše řešit v klidu.
Práce a finance:
Rok Krysy z pracovního a finančního hlediska je uspokojivý, především proto, že si všechno dokážete dobře zorganizovat a naplánovat. Pozitivní by měly být měsíce duben – říjen. Někteří míří hodně vysoko, u jiných se objeví profesní posuny či nové nabídky. Přesto byste měli být opatrní a krýt si záda, nikdy nevíte, na koho narazíte. Tento rok bude určitou prověrkou, jakým směrem se vydáte. Nejvíce úspěchů budou mít mladí Lvi ve studiu, v podnikání nebo získání práce v zahraničí. Ti starší musí dořešit staré záležitosti. Pozor na tendenci hnát určité situace do krajnosti, mohlo by se vám to vymstít. Držte se!
Úspěšný den: pátek, neděle. Úspěšný měsíc: srpen, říjen. Složitý měsíc: leden, listopad. Silná stránka: hrdost. Slabá stránka: přecitlivělost.
Zdraví:
Nejčastější zdravotní problémy mají Lvi se srdcem, páteří, s krevním tlakem, náchylnost k cévním chorobám, bolesti zad, kyčlí, kolen, artrózu. Vyhýbejte se stresovým tlakům, fyzické zátěži, náročným sportům, pití alkoholu, přejídání a kouření. Doporučuje se dostatek spánku, klidná mysl, pobyt v přírodě, práce na zahradě, relaxační cvičení, jóga, tai-chi, aromaterapie, meditaci, procházky i turistika. Vhodné jsou bahenní zábaly, terminální lázně a preventivní lékařské kontroly.
-----------------------


PANNA: 23. 8. – 22. 9. Co vás čeká:
1.polovina: Ve zvýšené míře budete prožívat věcí spojené s rodinnými událostmi, různé oslavy, hodně lásky, ale i hádky, problémy týkající se rodiny, dětí, příbuzných, dědictví. Váš život bude uspěchaný. Povzbudí vás láska a věrní přátelé. 2. polovina: Přináší přecitlivělost i aktivitu, máte tendenci utvářet si vlastní zidealizovaný svět, hledáte vnitřní harmonii, pečujete o sebe. Letní čas vám nabídne širokou škálu možností, poznáte nové lidi, možná i lásku. Znovu naberete nový dech.
Rok Krysy zpočátku bude náročný, bude připomínat jízdu na horské dráze, přesto vám planety slibují poměrně šťastnou budoucnost. Buďte připravení pro nové výzvy! Nápadů budete mít dost, konstelace bude nakloněna tvůrčí práci, je tu možnost absolvovat nějaký kurz či studium, ale také se nabízí možnost podnikání, rozšíření okruhu své činnosti. Setkáte se s novými přáteli, zúročí se věci, do níž jste vložili svou energii, osobitost a kreativitu. V druhé polovině roku šťastný Jupiter odstartuje nečekaný obrat v kariéře i v lásce a může výrazně změnit váš život. Své ambice i lásku podřizujete vyššímu řádu!
Láska a partnerství:
I když do prvního měsíce nového roku budete vstupovat s jistými obavami, brzy zjistíte, že byly předčasné, neboť leccos se postupně vyvine nad vaše očekávání. Pro svobodné Panny něco důležitého se rozehraje v květnu – září, přeskočí jiskra a v hlavní roli bude láska. Vše si pak budete užívat na doraz. Na podzim dojde i na urovnání dávných sporů, nesmíte však některé problémy příliš zveličovat. Každopádně dostanete šanci, abyste ve správný čas byly na správném místě. Určitě vám pomůže trpělivost a správná rozhodnost. Konec roku by měl být ve znamení souznění. Užijete si šťastné a pohodové Vánoce.
Práce a finance:
Možná chcete od život víc, než můžete dostat. Na jedné straně je to správný postoj, který vás motivuje. Na straně druhé může přinášet výkyvy nálady v souvislosti se změnami, které umocní vaše pochybnosti, zda jste na správném místě a zda nenadešel čas zvednout kotvy a pokusit se hledat štěstí jinde. Planety soudí, vyvinete-li více iniciativy, je velká pravděpodobnost, že mnohé z vašich snů se naplní. Jste na startu něčeho nového, zajímavého, výjimečného a proto si to nenechte ujít.
Úspěšný den: středa, čtvrtek. Úspěšný měsíc: září, prosinec. Složitý měsíc: únor, duben. Silná stránka: pracovitost. Slabá stránka: nerozhodnost
Zdraví:
Zrozeni ve znamení Panny mají velkou představivost a logické myšlení. Touží vstřebat co nejvíce informací, neumí vypnout, a propadají stresu a nespavosti. To se projevuje na psychice, nervozitou, bolestmi hlavy, střevními potížemi a únavou. Často jsou původním jevy různé alergie, ekzémy, astma, hormonální potíže a celková vyčerpanost. Je třeba se naučit zvolnit tempo, nebrat si na svá bedra víc než unesete, navodit potřebnou rovnováhu, často pobývat v přírodě a aktivně relaxovat.
---------------------
VÁHY: 23. 9. – 23. 10.
1.polovina: Aktivita, pohotovost, komunikace, zapojení se do různých debat, činností, úspěch v estetických a výtvarných oborech, módě, umění, na druhé straně komplikované „trojúhelníkové“ vztahy. Snažte se ve všem udržovat nadhled. 2. polovina: Grandiózní plány, ale ne všechny se vyplní, obratnost, vylepšení image, rozšíření okruhu svých známých, pořádání večírků, nové lásky, kombinace síly a diplomacie, závist, provokace, mírné zdravotní problémy, časté cestování
Rok Krysy může být pro Váhy plný překvapení. Spousta nových plánů a nápadů by se vám mělo podařit realizovat, i když to někdy půjde ztuha. Některým věcem budete muset pomoci, jiné se pohnu kupředu bez vašeho přičinění a události mohou nabrat jiný směr, než předpokládáte. Měl by to být rok hodně pracovní, ale na druhou stranu přináší i finanční výsledky, takže byte neměli pociťovat nějaké výrazné změny v dosavadním životním standardu, ba naopak. Velkou chybou by bylo, pokud byste začali kariéru stavět nad domácí štěstí, spokojenosti rodinného života. Na konci roku bude testována vaše odolnost.
Láska a partnerství.
V milostném životě to zřejmě nebudete mít jednoduché. Z jedné strany toužíte po klidném domácím zázemí, z druhé strany prožíváte silné emoce, budete vystavěny zkoušce a vyskytnou se problémy. Počátkem léta se objeví nová láska. Váš cit pro krásu a estetické cítění je ve vrcholné formě. Úspěchy by především měli slavit ti, kteří hledají partnera. Nápadů a inspirace bude mnoho, otázkou ovšem bude, zda naleznete vnitřní sílu jít do akce. Závist, zpochybňování rozhodnutí naruší vaší psychiku. Podzim roku bude houpačkový pro zadané Váhy. Ozbrojte se pevnými nervy, abyste to ustáli.
Práce a finance.
V zaměstnání i ve financích u vás dojde k určitému posunu. Z počátku roku budete věci spíš promýšlet, s jarem ve vás poroste chuť udělat podstatné změny, mnozí změní zaměstnání, nelze vyloučit i podnikání. Hladinu mentální energie rozvíří vaše nápaditost a připravenost. Od druhé poloviny roku si konečně začnete plnit své sny, budete hodně cestovat, rozšíříte okruh svých známých, užíváte si léta. Podzim pak už by měl přinést příznivé výsledky vašeho konání, až na malá nedorozumění. Konec roku bude finančně úspěšný, ale budou i větší výdaje spojené s různými opravami, Vánocemi a zimní dovolenou.
Úspěšný den: středa, pátek. Úspěšný měsíc: květen, říjen. Složitý měsíc: leden, září. Silná stránka: vyrovnanost. Slabá stránka: bezstarostnost
Zdraví: Vstup do nového roku z hlediska zdraví nebude úplně optimální zejména u starších ročníků. S nastupujícím jarem narůstá energie a budete se cítit lépe. Léto si opravdově užijete a veškeré neduhy zmizí. K nejčastějším onemocněním Vah patří nervové poruchy, stres, migrény, kožní nemoci, zažívací potíže, různé infekce a revmatismus. Důležitá je klidná mysl, dobré přátelské vazby, pobyt v přírodě, dodržování životosprávy, nepřejídat se, dostatečný spánek, cvičení, plavání, turistika.
-----------------------

 

ŠTÍŘI: 24. 10. – 22. 11. Co vás čeká:
1.polovina: Přináší neklid, různé překážky, partnerskou krizi a větší finanční výdaje. Problémy nastanou, pokud se budete chovat proti své logice a zatvrzele lpět na svých argumentech. Možná se rozhodnete, že je potřeba něco zásadně změnit. 2. polovina: Vaše pracovní aktivita, zázračná intuice a rychlé reakce získá spojence, podpoří vás slovem i činem, na druhé straně vzbudí závist kolegů. Blýsknete se ve své profesi i ve společnosti, důraz kladete na osobitost, kreativitu a finance.
Počátek roku Krysy nebude zrovna jednoduchý, můžete pociťovat stagnaci, která vás donutí ke změnám. Rozhodnost a větší dynamika s chutí jít do akce by se u vás měla projevit v druhé čtvrtině roku. Chopíte se iniciativy, využijete své fyzické i duchovní energie, budete sebejistější a tvořivější, prosazujete své myšlenky a plány. Vaše upřímná snaha bude na přelomu roku odměněna. Aktivita, vytrvalost a férové jednání se vyplatí. Nutné je hodnotit vše objektivně, myslet na své blízké, mámení smyslů může být ošidné, nic si nevynucovat, udržovat dobré přátelské vztahy, jedině tak dosáhnete toho, co jste chtěli.
Láska a partnerství:
Leden – únor v oblasti vztahů bude trochu dramatičtější, než byste si představovali. Výbuchy citu, prudké vášně a žárlivosti nebudou výjimkou. Zklidnění přinese až blížící se jaro. V létě se věci opět mohou zkomplikovat, budete mít sklony k flirtování. Možná se objeví nová láska nebo někdo pro vás vzrušující. Je nutné zvážit, pokud máte rodinu, zda stojí za to riskovat. Vystupuji tu začátky vztahu i odloučení. Podzim přináší lehké vystřízlivění a potřebu opět na vztazích zapracovat. Čas vánoční by měl být ve znamení většího souladu, své místo tu budou hrát i děti. Citová investice je to, na čem můžete stavět.

Práce a finance:
Zrozenci ve znamení Štíra dobře vědí, jakým způsobem peníze vydělat, jen s nimi nesmí tak rychle hýbat. I když se vám začne dobře dařit, vyvarujte se velkých projektů, pokud nemáte dostatečné zkušenosti a stoprocentně vše ověřené. Z druhé strany vám hvězdy přinášejí mnoho inspirace, uskutečnění něčeho, co dlouho spalo. Vypadá to, že se na nic moc ohlížet nebudete, což pobouří přátelé. Druhá polovina roku by vás měla zastihnout v plné formě, přestože budete řešit nějaké rodinné problémy. Závěr roku přináší něco, po čem jste dlouho toužili, co dosud vypadalo beznadějně, se teď může nabízet.
Pozitivní den: čtvrtek, pátek. Úspěšný měsíc: červenec, listopad. Složitý měsíc: Únor, duben. Silná stránka: důvtip. Slabá stránka: neústupnost.
Zdraví:
Přestože si na své zdraví zřejmě příliš stěžovat nebudete, nevylučují se zdravotní problémy. K nejčastějším onemocněním patří náchylnost k respiračním chorobám, zvýšený krevní tlak, poruchy zažívání, hormonální problémy a potíže s páteří. U některých Štírů se může projevit i porucha příjmu potravy jako je, anorexie a bulimie. Pro váš zdravotní stav je nezbytná dobrá životospráva, dostatek tekutin a vitamínů. Jakýkoliv sport je výborným ventilem pro vaši nadbytečnou energii a uvolnění.
------------------------

STŘELEC: 23. 11. – 21.12. Co vás čeká:
1.polovina: Fyzická pružnost, intelekt, píle, obchodní a milostné zájmy se prolínají, nechybí odvaha, ale je třeba znát hranice svých možností. Pozor na vrtochy, menší třenice ve vztazích, přesto by se vám mělo dařit, planeta Jupiter je velmi přející. 2.polovina: Jste IN, vtipní, držíte krok s dobou i módou, plní elánu, emocí, společenští. Velký význam přikládáte lásce, cestování, přírodě, sportovním aktivitám, zabezpečení domova. Nesnášíte stojaté vody, buď se vezmete, nebo rozejdete.
Rok Krysy měl by být pro vás jedním nejlepším za poslední roky. Kuráže, energie a optimismu budete mít na rozdávání. Nabízí se nové pracovní i milostné příležitosti, obrovský potenciál od umění až po vědu, studium, zábava, cestování, exotická dovolená, sportovní aktivity. Vašim cílem je touha po sebevyjádření, smysl pro humor, moře lásky, správný odhad na věci a slušné zisky. Díky pozitivnímu vlivu Jupitera půjde spousta věcí lehce a směle můžete rozjíždět další aktivity. Doplácet jedině můžete na rychlejší čin než myšlenku. Zkrotit sebe sama, najít rovnováhu nebude lehké, ale i to se podaří.
Láska a partnerství: V roce Krysy velký význam přikládáte lásce, sexu a přátelství. Planetární konstelace je vám pozitivně nakloněna od jara do zimy. V létě se intenzita vašeho erotického života zvýší, jste neodolatelní, plní emocí, dychtíte po nových zkušenostech, žijete přítomností. Bude záležet pouze na vás, jak využijete svých šancí. Sázejte hlavně na vnitřní pocity, nenechte se uchlácholit planými sliby. Pozor, jste-li zadaní, tady jde o víc, než o pouhý flirt. Čeká vás prověrka lásky. Rozrušit vás můžou větší výdaje, připoutanost k majetku, problémy kolem domova, závist nepřátel a únava. Závěr roku mnohé věci projasní.
Práce a finance: Je zcela možné, že se v profesní oblasti rozhodnete pro nějaké rizikovější projekty a investice. Rozhodnost by vám neměla chybět a projeví se v první čtvrtině roku. Štěstí by mělo při vás stát, vaše vůle a motivace je ohromující, přestože budete muset vyvinout větší úsilí, ale na to jste již zvyklí. Je velmi pravděpodobné, že dosáhnete toho, co jste chtěli, čas vás donutí urvat to nejlepší, přesto vše dvakrát kontrolujte. Důvtip vám sluší, korektní jednání je nutné. Konec roku si náležitě užijete, bude ve znamení lásky, nových plánů, ale i větších příjmů a výdajů, možné je stěhování a přírůstky do rodiny.
Pozitivní den: pátek, neděle. Úspěšný měsíc: srpen, prosinec. Složitý měsíc: leden, listopad. Silná stránka: aktivita. Slabá stránka: nervozita.
Zdraví:
Vcelku byste se měli těšit dobrému zdraví. Přesto nebude od věci, když si pohlídáte jídelníček, obvyklé stravovací zvyklosti. S příchodem teplých dnů se zvyšuje riziko nákazy salmonelózou a střevních infekcí. Proto se vyhýbejte pochybným stánkům, kde je často nedostatečná hygiena. Nepřehánějte to s oslavami, bujarými večírky a alkoholem, nutný je dostatečný spánek, relaxace, pobyt v přírodě, sportovní aktivity. Pozor na migrény, alergie, střevní potíže, nohy, zbrklé pohyby, pády a na cestách!
----------------

 

KOZOROH: 22. 12. – 20. 1. Co vás čeká:
1.polovina: Extrémní ostražitost, ctižádostivost, vysoké nároky na práci, čas a energii, prosazování nových metod, koupě auta. Vrozená obětavost, oddanost, utápění se v emocích, žárlivost, hádavost. Zvládnete-li hloubku citů, budete mnohem šťastnější. 2. polovina: Bystrost, technické myšlení, manuální zručnost, pevná vůle, upínání se k cíli, povýšení či změna zaměstnání, finanční výsledky. Silné vibrace lásky prolomí zeď upjatosti, přehodnotíte své budoucí kroky, možná se vdáte či oženíte.
Rok Krysy vzhledem k blahodárnému Jupiteru ve vašem znamení je zvlášť příznivý. Osud vás povede správný směrem, Saturn se postará o vaše patřičné ocenění a změní vám život. Můžete se pustit i do činností, které jste dosud nezkoušeli, nebo odkládali, ale nesmíte ztrácet odvahu a trpělivost s ostatními. Ti, kteří se v nedávné minulosti přičinili, se mohou těšit, že konečně začnou sklízet ovoce svých snah. Sebeuspokojení naleznete v inspirativních kontaktech, v otevřenosti ve věci lásky a přátelství. Závěr roku projasní vaše touhy a city a můžou se dít i zázraky. Získáte bezpečí domova a jistotu.
Láska a partnerství:
Pod vlivem Saturnu zrozenci v Kozorohu bývají většinou přemýšliví a vážní. V životě i v lásce jsou opatrní, své city si střeží, vyjadřují se opatrně. Rok Krysy bude skvělým obdobím pro rodiny, můžete se těšit na renesanci vztahu, díky pozitivním vlivům Jupitera. Vrcholné okamžiky lásky s příchodem jara a na konci roku prožijí i ti, kteří doposud citově strádali. Vaše osobní přitažlivost a čas vášní slibuje mnohé, nesmíte však usnout na vavřínech. Směle, s optimizmem a vírou vykročte do dalšího životního období a vaše dny budou radostné. Záleží jen na vás, můžete se dostat na samý vrchol, nebo zůstat trčet dole.
Práce a finance:
Rok Krysy přináší výrazné zlepšení, objeví se nové pracovní příležitosti a vhodná doba je také na to zahájit podnikání. Využijte přízně hvězd ke změnám, neotálejte, důvěřujte si, nebojte se různých konkurzů a pohovorů. Můžete totiž získat hodně a zajistit si budoucnost. Nejrůznější lekce, které vás na cestě potkají, je třeba brát s nadhledem, nevzdávejte se, jděte přímo k cíli. Vaše ctižádostivost, energie a vůle vám dopomůže prosadit nové pracovní projekty. S příchodem zimy se můžete těšit na dobré výsledky, které vám výrazně dopomohou ke splnění životních cílů a přání. Vánoce prožijete v míru a pohodě.
Pozitivní den: pondělí, úterý. Úspěšný měsíc: leden, prosinec. Složitý měsíc: červen, červenec. Silná stránka: trpělivost. Slabá stránka: uzavřenost.
Zdraví:
Už počátek roku vám může naznačit, že se zdravím se nehazarduje a přiměje vás k tomu, abyste nepřetěžovali své fyzické síly. Říkáte si, že všechno zvládnete, vaše životní síla je skutečně obdivuhodná, ale je třeba se naučit i relaxovat. Může vás potrápit onemocnění páteře, bolesti kloubů, kožní problémy a různé infekce. Vyvarujte se rozčilování, tučné stravě a pití alkoholu. Důležitá je psychická pohoda, relaxace v přírodě, sport, turistika. Dobře vás naladí poslech hudby a tanec.
-------------------

 

VODNÁŘ: 21. 1. – 18. 2. Co vás čeká:
1.polovina: Všestrannost, družnost, dychtivá zvědavost, zajímáte se o vše, co se kolem děje, různé zápletky, přímost až netaktnost, problémy s koncentrací, ve vztazích, hledání perspektivního uplatnění, lásky, touha po uznání a úspěchu. 2. polovina: Je příznivější, vytváříte nová pole působnosti, jste přístupní netradičním nápadům, nechybí vám tvůrčí inspirace a smysl pro humor. Je však nutné veškeré aktivity promýšlet, zvolit dobrou taktiku, případně se poradit s odborníky.
Rok Krysy vám připraví nejedno překvapení, budete se muset zabývat pracovními a finančnímu záležitostmi více, než tomu bylo dříve. První polovina roku přináší do vašeho života nějakou událost, kterou jste nemohli předpokládat. Může mít souvislost s prací či rodinnými záležitostmi a trochu vás to vykolejí. Druhá polovina roku se obrátí ve váš prospěch, díky zvýšenému úsilí zaznamenáte jistý pokrok ve věcech, které se vám ještě donedávna vymykaly z rukou. Konečně se něco rozuzlí a vyřeší. Na podzim vám osud přeje, dostanete příležitost, kterou byste neměli promarnit. Zimní čas vše jistí. Konec dobrý, vše dobré.
Láska a partnerství:
V roce Krysy můžete mnohé získat i ztratit. Čeká vás příval nejrůznějších společenských pozvání, milostných nabídek, prudké city a vášně. To, co prošlo v roce minulém, se v tomto roce může nejen vrátit, ale dokonce se může i vymstít. Záleží jen na vás, jak se k vztahové záležitosti postavíte a případnou krizi vyřešíte. Doba není vhodná k unáhleným činům pod vlivem emocí. Z druhé strany se můžete těšit na zajímavé aktivity a začnete se zabývat nějakou netypickou činností, která bude skvělým startem do dalších let. Konec roku by měl být pozitivní, díky vaší schopnosti domluvit se s každým po dobrém.
Práce a finance:
Všechno, co v tomto roce souvisí s prací a bude stát za to, udělejte. Na nic se nevymlouvejte a s ničím neotálejte, protože za každou snahu budete odměněni. Pokud máte před sebou nějaké pohovory nebo závěrečné studijní zkoušky, můžete očekávat, že se vám dostane zaslouženého ohodnocení. Objeví se i nové pracovní nabídky, záleží jen na vás, zda této šance využijete. Hvězdy jsou nakloněny vlídné komunikaci a hlavně diplomacii, a to jak v pracovních záležitostech, tak i v soukromí. Planety soudí, že jste na startu něčeho veskrze nového a bylo by hloupé bránit se krokům vpřed a proto si to nenechte ujít.
Pozitivní den: čtvrtek, pátek. Úspěšný měsíc: červenec, srpen. Složitý měsíc: leden, duben. Silná stránka: nekonvenčnost. Slabá stránka: agresivita.
Zdraví:
Naordinujte si optimismus a úsměvy, hned vám bude lépe. Zdraví totiž ve vašem případě bude hodně souviset se stavem mysli. Projevit se totiž může určitá únava, můžete mít problémy s dechem, astma, alergií, sklon ke krevním chorobám a potíže se zažíváním. Dostatek čerstvého vzduchu, procházky, pohyb a zdravá mysl – je to pravé. Harmonické domácí prostředí, dobrá životospráva, pevné pracovní postavení a sportovní aktivity, jsou nedílnou součástí osob narozených ve znamení Vodnáře.
----------------------------

 

RYBY: 19. 2. – 20. 3. Co vás čeká:
1.polovina: Senzitivita, intuice, dobré vztahy i pracovní třenice, útlum energie, nové plány, pomoc rodiny, přejdete na jiné pole činnosti, uvidíte věci z té světlejší stránky. Každá příležitost souvisí s vaší budoucností a můžete hodně vydělat. 2. polovina: Odhodíte veškeré zábrany, navštívíte vizážistu, stylistu a váš milostný život se rozvine, užijete si vzrušující chvíle, cestování, dovolenou. Originální a tvůrčí postoje vás mohou přivést k profesní změně, umělecké dráze či podnikání.
Rok Krysy zvyšuje aktivitu práce, družnost i vaší smyslnost, od jídla až k sexu. Je to dobrý rok i pro vaše zvýšení financí, důraz spočívá na inspiraci, máte vysokou obrazotvornost, vtisknete věcem vlastní styl, najdete tvůrčí ventil pro svou energii. Nelze vyloučit poněkud neočekávané rozhodnutí o dlouho odkládaném založení rodiny či stěhování. Nicméně mohou existovat neshody i komplikace, určité napětí, které má kořeny v minulosti. Uchovávejte si své tajemství, neříkejte všechno, nesvěřujte se ani nezpovídejte. Příznivé období prožijete od jara do podzimu. Složitý je leden, únor, pozor na různé ztráty, pády a cestách!
Láska a partnerství: Zrozenci ve znamení Ryby mají větší potřebu harmonického partnerského vztahu. Rodina, děti a milující druh, je pro vás nade všechno. Máte neustálou potřebu cítit se v bezpečí, někdy až příliš se obětavě staráte, přebíráte zodpovědnost za partnera a do vztahu investujete více, než by bylo rozumné. V roce Krysy nezůstávejte stát, pokuste se využít šance, které se vám nabízejí. Do vašeho života vstoupí pozitivní zkušenosti a zážitky. Čeká vás hodně překvapivého, u nezadaných v lásce velkou roli sehraje náhoda. Pozorně vnímejte signály okolí. Konstelace hovoří o tom, že budete mít své sny na dosah ruky.
Práce a finance:
Pokud očekáváte klidné období, pak se s touto myšlenkou rozlučte. Nejspíš to bude výjimečně aktivní a tvořivý rok, který si vyžádá hodně energie. V profesním životě zřejmě budete postavěni před důležité rozhodnutí. Pečlivě všechno zvažujte, neboť nejste od úspěchů daleko a polepšíte si i finančně. Vaše intuice, odhadnout správný okamžik by vás neměla zklamat, i když začátek může být pomalý, nejistý, později se však dostaví příjemný pocit z moudré volby a dobře vykonané práce.
Pozitivní den: sobota, neděle. Úspěšný měsíc: únor, červenec. Složitý měsíc: leden, říjen. Silná stránka: intuice. Slabá stránka: nesmělost.
Zdraví:
Máte velkou schopnost nechat na sebe působit negativní myšlenky, chmurnou náladu, melancholii, což může mít za následek psychické problémy. Většina z vás má slabší imunitní systém a největší riziko pro vás mají migrény, nemoci srdce, kůže, potíže se zažíváním, hormonální problémy, nespavost. Pohyb, cvičení, tanec, jóga a dostatek vitamínů, posílí váš imunitní systém. Určitě vám prospěje lehčí strava, dostatek tekutin (nikoli alkoholu), častý pobyt v přírodě a dobrá nálada.

 

- Konec -

_________________________________________________________________________________